TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH GDAńSK

tworzenie stron internetowych gdańsk

tworzenie stron internetowych gdańsk

Blog ArticleUsługi informatyczne to bardzo pojemne pojęcie, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdy światem rządzą komputery i Internet. Jak można się domyślać to nie ułatwia podania standardowej definicji. Rozwój i postęp technologiczny sprawia, że cały czas ta definicja się poszerza.

Można jednak powiedzieć, że usługi informatyczne to wszystkie usługi związane ze sprzętem komputerowym, oprogramowaniem, technologią, przetwarzaniem danych i bezpieczeństwem w cyfrowym świecie. Choć nadal można się spotkać ze stereotypowym postrzeganiem informatyka głównie jako serwisanta sprzętu, to warto pamiętać, że ich usługi są znacznie szersze. Rozwijają się wraz z rozwojem technologicznym. Tempo zachodzących zmian jest bardzo duże, już od dłuższego czasu jesteśmy świadkami i uczestnikami pewnego rodzaju technologicznej rewolucji.

usługi informatyczne

Obecne spojrzenie na strony internetowe, różni się od tego, jakie było na początku ich powstawania. Kiedyś był to jedynie cyfrowy przekaz informacji, w którym tekst był najważniejszy…lub po prostu jedyny. axsoft.pl pozwoli Ci stworzyć idealną stronę, dopasowaną do Twoich potrzeb. W temacie bezpieczeństwa tworzonej strony warto wspomnieć o HTTPS, czyli protokole http, który zawiera dodatkowe zabezpieczenia- dane przesyłane pomiędzy przeglądarką internetową a serwerem są szyfrowane m.in za pomocą certyfikatu SSL. Nieposiadające go witryny internetowe (czyli takie, które łączą się z przeglądarkami za pomocą nieszyfrowanego połączenia) określane są jako niebezpieczne. Nie ma nic gorszego niż przepiękna strona, wcale nie tania, ale totalnie nieużyteczna dla potencjalnego klienta. Strona internetowa ma być prosta i intuicyjna. Nie ma co tutaj patrzeć na swój własny gust, bo każdy ma inny. Taką stronę tworzysz dla potencjalnego klienta, tak aby on mógł zostawić u Ciebie swoje pieniądze. Axsoft zajmie się Twoim zleceniem i dopasuje projekt do Twoich potrzeb. tworzenie stron internetowych gdańsk

Report this page